Aktualności

foto
foto
foto
foto
foto
foto

-23% LG 43UF640V w rozdzielczości 4K ULTRA HD tylko 1699 ZŁ!!!!!!! PROMOCJA DO WYCZERPANIA ZAPASÓW

Rozdzielczość 4K ULTRA HD zapewnia znakomitą jakość obrazu, która przewyższa możliwości innych wyświetlaczy. Obszar roboczy jest czterokrotnie większy od Full HD, dzięki czemu pozwala na wyświetlanie najdrobniejszych szczegółów, które pozostają wyraźne nawet wtedy, gdy obraz jest oglądany z małej odległości. Rozdzielczość 4K sprawia, że oglądaniu telewizji towarzyszą zupełnie nowe emocje, których źródłem jest niezwykła precyzja odwzorowania detali.

Telewizor 4K ULTRA HD pozwala cieszyć się wysoką jakością obrazu z każdego źródła. Jest wyposażony w funkcję skalowania obrazu 4K Upscaler, dzięki której audycje telewizyjne, filmy i transmisje sportowe o standardowej rozdzielczości mogą być wyświetlane z jakością zbliżoną do 4K. Tym samym, nawet w przypadku treści o standardowej rozdzielczości można podziwiać najdelikatniejsze szczegóły obrazu.


- Wyświetlacz LCD z podświetleniem LED
- Rozdzielczość: 3840 x 2160
- Dźwięk: 20 W (2 x 10 W)
- Tuner cyfrowy: DVB-T/C MPEG-4
- LAN / WiFi
- HDMI: x2 / USB: x3
- Smart TV / WebOS
- VESA 200 x 200
- Dodatkowy pilot uniwersalny (+)

więcej...
foto

PÓŁPRZEWODNIKOWE DYSKI SSD KINGSTON to krótki czas dostępu do danych, cicha praca oraz większa odporność na uszkodzenia mechaniczne

Dysk SSDNow UV400 firmy Kingston wyposażono w czterokanałowy kontroler Marvell zapewniający fantastyczne prędkości i wydajność wyższą niż mechanicznych dysków twardych. Zastosowanie tego dysku radykalnie skraca czas reakcji starszych systemów. Dysk SSD UV400 jest solidny, bardziej niezawodny i trwały niż mechaniczny dysk twardy dzięki temu, że jego konstrukcja bazuje na pamięci flash.

więcej...
foto
foto
foto

-20% KAMERA SPORTOWA FULL HD z możliwością sterowania przez WiFi / Wśród sporej ilości akcesoriów m. in. obudowa wodoszczelna i zestaw uchwytów do różnych zastosowań

Kamera myPhone Active Sport FHD

- Kamera FullHD 1920x1080
- Ekran LCD 1,5” w formacie 4:3
- Aparat 5 Mpix
- Obiektyw szerokokątny
- Karta sieci bezprzewodowej WiFi
- Czytnik kart pamięci microSD do 32GB
- Port micro HDMI
- Port micro USB 2.0
- Wbudowany mikrofon i głośnik

więcej...

Powered by EuroBoS / UVD