-foto

foto

Cena brutto:
Stan magazynowy:
Gwarancja: miesiące

ROCCAT® Juke z efektem wirtualnego dźwięku 7.1 oraz stereofoniczną kartą dźwiękową USB z adapterem dla zestawów słuchawkowych to pakiet, który wyniesie Twoje wrażenia dźwiękowe w grach na zupełnie nowy poziom. Juke gwarantuje najwyższą jakość wirtualnego dźwięku przestrzennego 7.1 i może współpracować z wieloma modelami zestawów słuchawkowych stereo dla graczy dostępnych obecnie na rynku.
Strona produktu: ROCCAT Juke (aktualny sterownik)

Dźwięk stworzony do gier
Imponująca technologia wirtualnego dźwięku 7.1 potrafi tchnąć nowe życie w zwykły słuchawkowy zestaw stereo i zapewnić wierne środowisko brzmienia przestrzennego, w którym usłyszysz wszystko: od kliknięcia przeładowanego naboju po szelest trawy. Zlokalizujesz i zlikwidujesz wroga, zanim zdąży kiwnąć palcem.

Zwiększona kompatybilność

Juke nie tylko zapewnia wyjątkową jakość dźwięku, ale stanowi też rozwiązanie wysoce kompatybilne z innymi urządzeniami. Produkty konkurencji oferują dźwięk przestrzenny jedynie w połączeniu z innymi urządzeniami tej samej marki, my tymczasem obraliśmy inny kierunek. Juke potrafi fantastycznie współpracować z prawie każdym zestawem stereofonicznym dla graczy – wystarczy go podłączyć, zainstalować sterownik i można rozpoczynać grę.

Kompletny pakiet oprogramowania
Wielofunkcyjne oprogramowanie dołączone do Juke usprawnia pracę karty dźwiękowej i pozwala oddzielnie dobrać właściwości każdego z głośników systemu 7.1, co z pewnością zadowoli drobiazgowych audiofilów. Oprogramowanie potrzebuje niewiele pamięci, a pomaga znacząco podnieść jakość dźwięku i dostosować ustawienia korektora, aby idealnie spełniały wymagania użytkownika.

Specyfikacja:
  • Częstotliwość próbkowania:48 kHz / 44,1 kHz
  • Interfejs: USB
  • Gniazda typu jack: 2 x 3,5 mm
  • Maks. wysokość/długość: 27 mm / 250 mm
  • Wymiary: 27.4 x 2.9 x 1.2 mm
  • Waga: 26 g
Wymagania systemowe: Windows 10/ 8.1/ 7 Vista/ XP - (64/32 bit)
Powered by EuroBoS / UVD